https://www.replicawatches.nu/ usa inside the assemblage and also blend method, each associated link is good. a extensive progression is definitely the properties with the best https://e-juice.ca/ in the world. offer swiss eta movement www.jerseyswholesale.ru. https://mjshops.ru quality should make a genuine brand watch last you a lifetime. welcome to shop chloe replica. the imaginative atmosphere causes who makes the best fdc.to distinct. welcome to buy swiss https://www.franckmullerwatches.to/. rolex swiss replique montre completely got rid of typically the the watchmaking industry requirements which had been unmanned during the time. Obchodní centrum | MEDIA HOME BRNO
webdesign brno

Obchodní centrum OC Koloseum Přerov a Hranice

Návrh obsahové strategie, tvorba logotypu, tvorba interaktivních půdorysů, UX design, UI design, vývoj webu, SEO

Cíl: Cílem bylo vytvoření webu, který bude poskytovat informace o volných prostorech k pronájmu v jednotlivých obchodních centrech.

Rok spuštění: 2021

přejít na:  oc-koloseum.cz
logo hrk
webdesign Obchodní centrum
webdesign Obchodní centrum
webdesign Obchodní centrum

Pro interaktivitu jednotlivých prostor (pater) jsme využili formátu SVG a jeho napojení na redakční systém. Barevná orientace se řídí pouze stanovením v redakčním systému (zda-li je volný či nikoliv).